Pagal Jūsų atsiųstus duomenis mes suformuojame techninę užduotį, kuri yra privalomas dokumentas tiek ekspertizei, tiek projekto rengimui pagal STR1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“. Visi duomenys saugomi ir naudojami tik tiek, kiek yra būtina paslaugoms suteikti. Kviečiame užpildyti šią formą arba kreiptis į mus el. paštu  info@baltubustas.lt.

JŪSŲ DUOMENYS:

Vardas, pavardė*


El. paštas*


Telefono numeris*

PASLAUGA:

Pasirinkite:

Kuriais metais išduotas paskutinis statybą leidžiantis dokumentas?*

Ar yra surašytas savavališkos statybos aktas?*
TaipNe
Reikalingą informaciją galite užrašyti apačioje esančiame žinutės laukelyje.

OBJEKTAS:

Objekto pavadinimas*


Objekto adresas*

DOKUMENTAI:

Prašome prisegti dokumentų, kad galėtume geriau įvertinti situaciją ir pateikti Jums pasiūlymą: vieną ar kelias objekto nuotraukas (bendras vaizdas, probleminės vietos), ištrauką iš nekilnojamojo daikto kadastrinių matavimų bylos ar projekto (su aukštų planais, pagrindinių duomenų lentele). Taip pat bus reikalingas nekilnojamojo turto centrinio duomenų banko išrašas ar kitas dokumentas įrodantis, kad esate objekto savivinkas, naudotojas ar įgaliotas asmuo. Didesnius nei 4 MB dokumentus galite siųsti mums elektroniniu paštu baltu.bustas@gmail.com.

JŪSŲ ŽINUTĖ:

Galite pateikti mums papildomos informacijos, nupasakoti situaciją, ekspertizės tikslą.Gavę užklausą, susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną.